MF & PARTNERS CONSULTING
 
Všichni naši spolupracovníci jsou profesionální konzultanti s vysokoškolským vzděláním, kteří pracují v oboru již mnoho let (profesní zkušenosti mezi 5 a 25 lety).
Jsou frankofoní, zároveň pocházejí ze zemi ve kterých působíme, dokonale znají ekonomické a kulturní prostředí.

Management: poradce & konzultant : dvě povolání v jednom:

Poradce má na starosti strategii.
Konzultant uskutečňuje strategii kterou doporučil poradce a vybral klient. Poradce se tedy zabývá strategickými aspekty projektu, jako například rozhodnutí o usazení dceřinné společnosti, o obrácení se na tuzemského partnera nebo koupi podniku v zemích střední a východní Evropy či v Číně.
Konzultant se zabývá praktickými aspekty projektu, jako je efektivní usazení dceřinné společnosti, vyhledávání tuzemského partnera nebo podniku k prodeji, stejně tak doprovod při jednáních a při administrativních formalitách.
Každý z našich spolupracovníků vykonává dvě povolání, jejichž komplementarita je nezbytná.

Marketing: obchodně marketingová strategie & ekonomický monitoring:

Průzkum trhu je prvořadý pro podnik, který si přeje nabízet výrobky a služby co nejlépe odpovídající potřebám klientů.
Jsme schopni provádět průzkumy trhu a studie proveditelnosti, které usnadní marketingovou strategii podniku a stanoví míru adaptability výrobku k jeho snadnému uvedení na trh. Kromě běžných technik, jako jsou průzkum trhu a studie proveditelnosti, aplikujeme vlastní metodologii, “Bussiness Supply” ©, založenou na vztahu klient- klient, která umožňuje vypracovat co nejlépe přizpůsobenou obchodní strategii.
Zabýváme se také ekonomickým monitoringem trhu i konkurentů, který Vám umožňuje reagovat na změny na trzích a uchopit obchodní příležitosti, které trhy nabízejí.

Obchodní rozvoj: rozvíjet obchodní obrat a optimalizovat investiční návratnost:

Jakmile je marketingová a obchodní politika definována, navrhneme Vám akční plán a vybereme ty nejlepší distributory ve Francii a v zahraničí, podle jednotlivých etap procesu komercializace.
Zajišťujeme také rozvoj obchodních sítí, které Vám umožní optimalizaci obchodní strategie a navrácení investic.

Sbližování podniků: partnerství a externí růst:

Jsme v neustálém a úzkém kontaktu se stovkami podniků, ve všech odvětvích jak ve Francii, tak v zahraničí. Můžeme tedy usnadnit strategické sbližování a partnerství jak pro operace vnitřního, tak vnějšího růstu.
Hlavní stránkaO násSlužbyReferencePartneřiKancelářAktualityKontaktNabídka práceEuropean ProjectsEthicsLegal Notices
MF & PARTNERS CONSULTING 2005-2016 all rights reserved